Jakość

APARTAMENTY

Komfortowe rozwiązania

Komfort mieszkańców budujemy na etapie projektu. Podział na strefy dzienną i nocną czy możliwość wyjścia na taras z sypialni rodziców to jedne z wielu udogodnień w apartamentowcu.

Wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe

Atestowane drzwi antywłamaniowe renomowanych firm o podwyższonym standardzie akustycznym z dekoracyjnymi ościeżnicami od strony klatek schodowych.

Panoramiczne przeszklenia

Wielkie przeszklenia to wizytówka apartamentowca Koncept House zapewniające odpowiednie doświetlenie apartamentów.

Trzyszybowa stolarka okienna

Okna gwarantują właściwą izolację termiczną i ograniczają ubytki ciepła, co pozytywnie wpływa na zużycie energii cieplnej i pozwala zaoszczędzić na kosztach ogrzewania.

Ogrzewanie podłogowe w łazienkach

W standardzie oferujemy system ogrzewania podłogowego w łazienkach.

Wykończone tarasy

Posadzki balkonów zostaną pokryte deskę kompozytową lub gresem

BUDYNEK

Podziemny garaż

Dostęp do hali garażowej zapewnia automatyczna brama segmentowa lub winda. W ofercie posiadamy otwarte i zamknięte miejsca parkingowe. Łącznie 17 miejsc do parkowania i 37 komórek lokatorskich

Cichobieżna winda

Wszystkie budynki Grodzki Development wyposażone są w windy najwyższej jakości, aby ułatwić mieszkańcom komfortowe funkcjonowanie. Charakteryzują się cichą pracą i wysoką klasą efektywności energetycznej.

Wideodomofony

Każdy apartament inwestycji wyposażony jest w wideodomofon z kolorowym wyświetlaczem LCD. Główny wideodomofon będzie wyposażony w funkcję otwierania za pomocą czytnika linii papilarnych oraz skanera twarzy.

Balustrady ze stali nierdzewnej

Wyjątkowa lokalizacja apartamentowców obliguje do zastosowania ponadczasowych materiałów. Balustrady ze stali nierdzewnej wypełnione szkłem podnoszą prestiż mieszkania w Koncept House i gwarantują ich ponadczasową trwałość.

Wzmocniona izolacyjność akustyczna ścian i stropów

Stosujemy materiały o najwyższych parametrach izolacyjności akustycznej. Stropy w inwestycji są monolityczne, żelbetowe.

 

INNOWACJE

Ekskluzywny design

Części wspólne zostały zaprojektowane przez architekta wnętrz z wyjątkową starannością i dbałością o detal. Będą wykonane ze szlachetnych materiałów i realizowane na podstawie indywidualnego projektu. Strefa wejścia zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz podkreśla reprezentacyjny charakter kameralnej inwestycji Koncept House.

Siłownia

Dbamy o zdrowy tryb życia każdego mieszkańca. Dzięki mini siłowni poprawa kondycji będzie możliwa bez wychodzenia z domu.

Inteligencja Fibaro w cenie apartamentów

Każdy apartament zostanie wyposażony w inteligentny system pozwalający zdalnie zarządzać apartamentem.

Kameralne loggie

Tarasy zaprojektowane w formie loggi zapewnią mieszkańcom poczucie prywatności i stworzą przestrzeń do niezakłóconego odpoczynku.

 

OTOCZENIE

Dyskretny monitoring

Zastosowanie dyskretnego systemu monitorowania w lobby, garażu podziemnym oraz otoczeniu budynku zwiększa poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

Oświetlenie zmierzchowe

Teren osiedla: ciągi pieszo-jezdne i  wejścia do budynków zostaną oświetlone z zastosowaniem energooszczędnych lamp LED. Zwiększy to prestiż mieszkania w eleganckim i przytulnym otoczeniu.

Automatyka osiedla

System automatyki w budynku oraz na terenach wspólnych w zakresie oświetlenia, bram garażowych, wentylacji mechanicznej w garażach wpływa nie tylko na wygodę użytkowania, ale także pozwala na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.

Zieleń na osiedlu

Atrakcyjnie zagospodarowany, indywidualnie zaprojektowany wewnętrzny teren osiedla z różnorodną roślinnością.